
Româncă eliberată din sclavie la Florența. Primarul Renzi felicită comunitatea
Bătând-o și amenințând-o cu moartea a adus-o în stare de sclavie constrângând-o să cerșească în zona Fortezza da Basso, la Firenze, băgând apoi banii în buzunar, circa 150 de euro pe zi. Este acuzația pentru care tribunalul din Firenze l-a condamnat la șapte ani și jumătate de închisoare pe un român de 25 de ani. […] More





